Industrial

  • Určený na kov, dřevo a plasty
  • Vysoce reflexní ve tmě
  • Permanentní šedý sprej

Albedo100 Industrial (Permanent Metallic) je vysoce reflexní sprej, který lze použít na většinu povrchů, je trvanlivý na materiálech jako je např. dřevo, beton, kov, kámen atd. Odolává větru, dešti a UV záření.

Doporučené aplikace

Sprej Albedo100 Industrial je vhodný k použití na dětské kočárky, jízdní kola, cyklistické a motorkářské přilby, vrata, dopisní schránky, nářadí, natírané povrchy, chodníky, ploty, kajaky, nylonové textilie atd.

Albedo100 Light Metallic Water ResistantVodovzdorný (odolný proti dešti)


Albedo100 Industrial je rychleschnoucí lak, který má za denního světla šedou barvu a ve tmě odráží světlo směrem ke zdroji světla. To znamená, že odraz vidí pouze osoba za světelným zdrojem. Vyzkoušejte si účinek tak, že silnou baterkou ve výši očí posvítíte na nastříkaný povrch. Alternativně můžete fotoaparátem s bleskem pořídit snímek nebo se na nastříkaný objekt podívat z dálky z auta se zapnutými reflektory.
  1. Sprej používejte výhradně venku nebo v dobře větraném prostoru. Nádobku silně protřepejte po dobu delší než 1 minuta (alespoň 20 sekund poté, co uvnitř uslyšíte kuličku). Během aplikace protřepání opakujte.
  2. Po protřepání sprej okamžitě aplikujte rovnoměrnými pohyby ze vzdálenosti přibližně 30 cm. Při stříkání držte nádobku ve svislé poloze tryskou nahoru. Nenanášejte příliš velké množství. Lak při běžné pokojové teplotě zaschne po několika minutách.
  3. Po použití vyčistěte trysku tak, že nádobku obrátíte tryskou dolů a 1-2 sekundy ji prostříknete.

How to use Albedo100 Permanent MetallicDůležité: Předmět, na který chcete sprej aplikovat, musí být suchý, čistý, odmaštěný a zbavený uvolněných nečistot. Sprej přilne na suchý povrch. Některé povrchy a určité plasty mohou před aplikací laku vyžadovat nanesení základové vrstvy, aby bylo dosaženo optimálního a trvanlivého výsledku. Měkké povrchy mohou po aplikaci spreje Albedo100 Industrial ztvrdnout.

Tip! Snadno můžete vytvořit reflexní nápisy a symboly tak, že vystřihnete šablonu a nanesete sprej přes ni.

  • Albedo100 Light Metallic Spray Bicycle
  • Albedo100 Light Metallic Spray Bicycle
  • Albedo100 Light Metallic Spray Bicycle