Animal

  • Určený k aplikaci na srst
  • Vysoce reflexní ve tmě
  • Omyvatelný

Albedo100 Animal (Horse and Pets) je poloprůhledný sprej s reflexními vlastnostmi určený k použití na srst. Po aplikaci má sprej světle šedý odstín, který má ve tmě vysoce reflexní vlastnosti.

Doporučené aplikace

Reflexní účinek spreje je užitečný při večerních vycházkách se psem, při jízdě na koni a dokonce i pro označení vaší kočky! V kombinaci se sprejem Invisible Bright použitým na oblečení značně zvýšíte bezpečnost Vás i vašich zvířat za snížené viditelnosti.

Albedo100 Horse and Pets WashableOmyvatelnýAlbedo100 Water ResistantVodovzdorný (odolný proti dešti)


Sprej Albedo100 Animal má největší účinek při aplikaci na zvířecí srst. Nejúčinnější způsob aplikace je na končetiny nebo pohybující se části těla, jako například ohon, aby bylo dosaženo co nejlepšího reflexního účinku. Vyzkoušejte si účinek tak, že silnou baterkou ve výši očí posvítíte na nastříkaný povrch. Alternativně můžete fotoaparátem s bleskem pořídit snímek nebo se na nastříkaný objekt podívat z dálky z auta se zapnutými reflektory. Aplikovaný sprej lze snadno smýt vodou s mýdlem nebo šampónem a nemá vliv na srst.
  1. Sprej používejte výhradně venku nebo v dobře větraném prostoru. Nádobku silně protřepejte po dobu delší než 1 minuta (alespoň 20 sekund poté, co uvnitř uslyšíte kuličku). Během aplikace protřepání opakujte.
  2. Po protřepání sprej okamžitě aplikujte rovnoměrnými pohyby ze vzdálenosti přibližně 30 cm. Při stříkání držte nádobku ve svislé poloze tryskou nahoru. Nenanášejte příliš velké množství. Lak při běžné pokojové teplotě zaschne po několika minutách.
  3. Po použití vyčistěte trysku tak, že nádobku obrátíte tryskou dolů a 1-2 sekundy ji prostříknete.

How to use Albedo100 Horse and PetsDůležité: Nemiřte tryskou do tváře zvířete. V případě intenzivního pohybu zvířete v přírodě doporučujeme průběžnou aplikaci spreje, aby byl zachován jeho účinek. Pokud je srst zvířete hustá, doporučujeme aplikovat sprej z větší vzdálenosti nebo po delší dobu. Trvanlivost aplikovaného spreje je až jeden týden. K obnovení plného reflexního účinku aplikujte další vrstvu. Nejlepší viditelnosti dosáhnete aplikací na pohyblivé části těla jako končetiny nebo ohon.

Tip! Snadno můžete vytvořit reflexní nápisy a symboly tak, že vystřihnete šablonu a nanesete sprej přes ni.

  • horse
  • horse
  • horse